Kúpanie

Chochołowskie Termy, Chochołow (Poľsko)

Novootvorený poľský aquapark v Chocholowe je vzdialený iba 8 km od hotela. Chocholowské Termy sú najväčším termálnym komplexom v regióne Podhale. Celodenný vstup do areálu s rozlohou vodnej plochy až 3000 m² ponúka 8 whirlpool bazénov (36 °C), 1 bazén so soľankovou vodou, vonkajšie bazény (36 °C) s vodnými atrakciami ako napr. divoká rieka, volejbal, basketbal, masážne trysky, vodopád, sopka, vzdušné gejzíry, vodné steny, lezecká sieť, vodná hojdačka; niekoľko rôznych toboganov, soľnú jaskyňu, Saunárium - najväčšie v danom regióne, športový bazén (16 x 8 m, 30 °C) s monitorovacím systémom poseidon či rôzne zábavné atrakcie pre deti. Zážitok umocňuje výhľad na vrcholky Tatier z panoramatickej oddychovej terasy. Viac informácií nájdete na stránke.

 

Meander Oravice

Meander Oravie sa nachádza v Oraviciach, ktoré sú vzdialené od hotela 8 km. V parku sa nachádzajú dva termálne bazény, ktoré majú svoju vnútornú a vonkajšiu časť spojenú prieplavom. Termálna voda je vysoko mineralizovaná sodno – vápenato – horečnato - siričitá s vysokým obsahom železa. V areáli sa nachádzajú šatne, reštaurácie, kaviareň, veľký a malý relaxačný bazén, masážna miestnosť. Bazény sú vybavené vodnými atrakciami ako sú umelé vlny, plavecká časť, perličkové sedadlá, perličkové lavice, gejzír, vodný hríb, masážne trysky. Pred areálom nájdete strážené parkovisko. Viac informácií nájdete na stránke.

 

 

Termálne kúpalisko ORAVICE

Kúpalisko je vzdialené 8 km od hotela. Denná kapacita 900 osôb, okamžitá 600 osôb. V súčasnosti sa teplota vody v dvoch nekrytých bazénoch pohybuje v rozmedzí 34° C - 38° C. Vyhovuje to domácim návštevníkom i zahraničným turistom, lebo môžu celoročne do neskorých hodín využívať sírano-vápenato-horečnatú vodu s vysokým obsahom železa. Voda patrí medzi významné termálne vody na Slovensku s priaznivými účinkami na organizmus - najmä na choroby pohybového ústrojenstva, močových ciest a obličiek. Zatiaľ turistom vyhovuje, aj keď sú bazény v chladnej klimatickej oblasti, možnosť sedieť alebo mierne plávať v príjemnej vode a pritom sa dívať na končiare hôr. Viac informácií nájdete na stránke.

 

Aquapark AquaRelax Dolný Kubín

Aquapark AquaRelax je unikátne vodné dielo v centre Dolného Kubína vzdialené 46 km od hotela. Jeho dominantou je Vodný svet s ponukou vodných atrakcií rôzneho druhu.V letnej sezóne majú návštevníci aquaparku k dispozícii aj vonkajší areál. Trávnatá plocha s rozlohou 200 m²  v prírodnej scenérii ponúka detský bazén, športové ihriská a zapožičanie športových potrieb, nafukovacie atrakcie, lezeckú stenu, lanový park, detské ihrisko, šliapacie káry, slnečnú terasu s ležadlami a bufet s občerstvením. Viac informácií nájdete na stránke.

 

Goracy Potok, Szaflary (Poľsko)

Kúpalisko Goracy Potok sa nachádza na území Poľska - Szaflary, vzdialenom 30 km od hotela. Kúpalisko ponúka viac ako 12 bazénov (teplota vody 28 - 40 °C) Je to miesto s naozaj unikátnou atmosférou: goralský štýl sa tu kombinovanuje s krásnymi prírodnými materiálmi. Bazény sú vybudované na štýl japonského onsenu. Užijete si tiež suché a parné sauny, bahenné kúpele a ďalšie vodné atrakcie. Viac informácií nájdete na stránke.

Aquapark Tatralandia, Liptovský Mikuláš

Tatralandia je najväčší aquapark na Slovensku - v Liptovskom Mikuláši, vzdialenom 50 km od hotela. Prevádzka aquaparku je celoročná vďaka termálnej vode. Areál leží na území regiónu Liptov, v blízkosti mesta Liptovský Mikuláš, priamo v nádhernej scenérii západných Tatier na severnom brehu nádrže Liptovská Mara. Liptov patrí k turisticky najvyhľadávanejším lokalitám počas celého roka. Minerálna voda Tatralandie blahodárne pôsobí na pohybové a dýchacie ústrojenstvo. Priemerná teplota vody počas sezóny je 31 °C. Viac informácií nájdete na stránke.

Thermalpark Bešeňová

Termálne kúpalisko sa nachádza v Bešeňovej, vzdialenej 54 km od hotela. Kúpalisko je vybudované na báze horúcich prameňov liečivých vôd. Pre návštevníkov je pripravených osem vonkajších bazénov s geotermálnou vodou. Geotermálna voda vyviera z hĺbky 1987 m o teplote 60,5°C. Teplota vody v bazénoch je od 20 do 39°C. Termálna voda má blahodarné účinky na ľudský organizmus, predovšetkým na pohybové a urologické ústrojenstvo, má priaznivé kozmetické účinky. Priaznivo pôsobí na dýchacie ústrojenstvo. Areál je v prevádzke celoročne. Viac informácií nájdete na stránke.

Tento web využíva cookies. Jeho používaním s tým vyjadrujete súhlas. Viac informácií o cookies..