Kúpanie

Chochołowskie Termy

Novootvorený poľský aquapark v Chocholowe je vzdialený iba 8 km od hotela. Chocholowské Termy sú najväčším termálnym komplexom v regióne Podhale. Celodenný vstup do areálu s rozlohou vodnej plochy až 3000 m² ponúka 8 whirlpool bazénov (36 °C), 1 bazén so soľankovou vodou, vonkajšie bazény (36 °C) s vodnými atrakciami ako napr. divoká rieka, volejbal, basketbal, masážne trysky, vodopád, sopka, vzdušné gejzíry, vodné steny, lezecká sieť, vodná hojdačka; niekoľko rôznych toboganov, soľnú jaskyňu, Saunárium - najväčšie v danom regióne, športový bazén (16 x 8 m, 30 °C) s monitorovacím systémom poseidon či rôzne zábavné atrakcie pre deti. Zážitok umocňuje výhľad na vrcholky Tatier z panoramatickej oddychovej terasy. Viac informácií nájdete na www.chocholowskietermy.pl.

Meander Park Oravice

Meander Park thermal leží na území regiónu Oravy – Západné Tatry, takmer na hranici s Poľskou republikou , len niekoľko km od Zakopaného. V parku sa nachádzajú dva termálne bazény, ktoré majú svoju vnútornú a vonkajšiu časť spojenú prieplavom. Termálna voda je vysoko mineralizovaná sodno – vápenato – horečnato - siričitá s vysokým obsahom železa. V areáli sa nachádzajú šatne, reštaurácie, kaviareň, veľký a malý relaxačný bazén, masážna miestnosť. Bazény sú vybavené vodnými atrakciami ako sú umelé vlny, plavecká časť, perličkové sedadlá, perličkové lavice, gejzír, vodný hríb, masážne trysky. Pred areálom nájdete strážené parkovisko.

Termálne kúpalisko ORAVICE

Celoročná prevádzka. Denná kapacita 900 osôb, okamžitá 600 osôb, 2 bazény s termálnou vodu chladenou - pre zimnú prevádzku na 36 – 38°C, - pre letnú prevádzku na 32 – 35°C. Zloženie: prírodná slabo mineralizovaná, sírovo – vápenato –sodno – horečnatá Vhodná na liečbu ochorení pohybového ústrojenstva obličiek a močových ústrojov. V areáli kúpaliska sú poskytované masáže tela.

Aquapark Tatralandia, Liptovský Mikuláš

Tatralandia je najväčší aquapark na Slovensku. Prevádzka aquaparku je celoročná vďaka termálnej vode. Areál leží na území regiónu Liptov, v blízkosti mesta Liptovský Mikuláš, priamo v nádhernej scenérii západných Tatier na severnom brehu nádrže Liptovská Mara. Liptov patrí k turisticky najvyhľadávanejším lokalitám počas celého roka. Minerálna voda Tatralandie blahodárne pôsobí na pohybové a dýchacie ústrojenstvo. Priemerná teplota vody počas sezóny je 31 °C.

Thermalpark Bešeňová

Termálne kúpalisko je vybudované na báze horúcich prameňov liečivých vôd. Pre návštevníkov je pripravených osem vonkajších bazénov s geotermálnou vodou. Geotermálna voda vyviera z hĺbky 1987 m o teplote 60,5°C. Teplota vody v bazénoch je od 20 do 39°C. Termálna voda má blahodarné účinky na ľudský organizmus, predovšetkým na pohybové a urologické ústrojenstvo, má priaznivé kozmetické účinky. Priaznivo pôsobí na dýchacie ústrojenstvo. Areál je v prevádzke celoročne.

Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací o cookies..