Lyžovanie

Skicentrum Vitanová

Lyžiarsky areál sa nachádza priamo v obci, 3-zjazdovky o celkovej dĺžke 2.5km, denne upravované, nenáročný terén vhodný pre začiatočníkov a hlavne rodiny s deťmi. Vlek Tatrapoma F - 700m, kapacita 550 osôb. Bezplatné parkovisko 20m od vleku. V stredisku sa nachádza salaš, požičovňa lyží.

SKI Vitanová

Nadmorská výška vrcholu zjazdoviek 968m.n.m a prevýšenie 220 m, celková prepravná kapacita 3600 osôb/hodina. Nové technické vleky a sedačková lanovka, umelé zasnežovanie, úprava zjazdových tratí a tri stupne náročností trás. Reštaurácia, bufet, kaviareň, lyžiarska škola, požičovňa a servis lyží.

www.skivitanova.sk, info@skivitanova.sk

tel. :+421 43 2388 971,+421 903 50 19 66

pre Našich hostí poskytujeme 15 % zľavu na celodenný skipas /netýka ca viacdenných a tzv. rodinných skipasov/

Lyžiarske stredisko Zuberec Janovky

Stredisko sa nachádza priamo v obci Zuberec v lokalite Janovky. Je určené pre všetky kategórie lyžiarov a poskytuje ideálne podmienky pre rodinnú lyžovačku. Plochy zjazdoviek sú bez porastov a sú mechanicky zasnežované, stredisko má nočné lyžovanie.

Lyžiarske stredisko Zuberec -Milotín

Lyžiarske stredisko je vhodné pre všetky kategórie lyžiarov. Na svoje si prídu najmä deti, začiatočníci a strední lyžiari. Večerné a nočné lyžovanie (osvetlený lyžiarsky svah) v dĺžke 1230 m (18.00-21.00 hod.) Bežecké trate v Roháčskej doline (blízko strediska) sú 2, 3, 4 km okruhy v nadmorskej výške nad 1000 m. Zatiaľ sú udržiavané nepravidelne.

Lyžiarske stredisko Zverovka – Spálená

Lyžiarske stredisko Zverovka - Spálená poskytuje optimálne podmienky pre všetky kategórie lyžiarov ako aj snowboardistov. Kratšie vleky (400 m a 850 m) sú určené pre začiatočníkov a deti, 1490 m dlhá sedačková lanová dráha uspokojí aj veľmi náročných milovníkov zimných športov. V tomto stredisku sa sneh udrží až do Veľkej noci - je priamo pod vrcholom Roháčov.

Skicentrum Brezovica

V lyžiarskom areáli sa nachádza 6 zjazdoviek o celkovej dĺžke 4,5 km pre menej i viac náročných lyžiarov. V lyžiarskom stredisku sa tiež nachádza reštaurácia a bufet pre lyžiarov.

Witów - ski -POĽSKO

Lyžiarske stredisko Witów - ski je vzdialený 8 km od Vitanovej. Terén je vhodný pre rodiny s deťmi - všetky kategórie lyžiarov a snowbardistov.

Tento web využíva cookies. Jeho používaním s tým vyjadrujete súhlas. Viac informácií o cookies..