Milí priatelia, OTVÁRAME.

Milí priatelia, OTVÁRAME.

Od 28.12.2020 otvárame prevádzku hotela v rámci ubytovania. Máme pre vás LAST MINUTE ponuku s 20%-tnou zľavou na ubytovanie v termíne od 28.12.2020 do 02.01.2021. Pripravili sme pre vás stručný prehľad spolu s informáciami o lyžiarskych strediskách.


LAST MINUTE ponuka s 20%-tnou zľavou na ,,silvestrovský termín,, od 28.12.2020 – 02.01.2021

Každoročne sme pre vás pripravovali silvestrovský balíček spolu so silvestrovskou zábavou. Tento rok nám to nepovoľujú nariadenia súvisiace s pandémiou COVID-19. Pripravili sme si pre vás teda 20%-tnú zľavu na ubytovanie v termíne od 28.12.2020 – 02.01.2021.

 

Potrebné sú testy s negatívnym výsledkom na ochorenie COVID-19

Hotel otvárame v súlade s aktuálnymi hygienickými nariadeniami platnými pre ubytovacie zariadenia, medzi ktoré patrí aj:

- každá osoba využívajúca hotelové a podobné služby sa musí preukázať potvrdením o negatívnom výsledku antigenového testu na ochorenie COVID-19 nie starším ako 72 hodín alebo negatívnym výsledkom RT-PCR testu na ochorenie COVID-19 nie starším ako 72 hodín, alebo potvrdením o prekonaní ochorenia COVID-19 podľa prílohy tejto vyhlášky.

V súvislosti s testovaním je zabezpečené mobilné odberové miesto iba 8km od hotela. Je zriadené v priestoroch objektu Bowling Jantár na Hattalovej ulici v Trstenej a  testuje sa antigenovými testami v pracovné dni v čase od 10 hod. do 18 hod. Na odber sa neobjednáva, testuje sa priebežne. Výsledky testu sú zaznamenané na certifikáte, ktorý testovaná osoba obdrží. Odber je bezplatný.

Druhé odberné miesto sa nachádza v Mestskom kultúrnom stredisku na Michalskom námestí 193 v Tvrdošíne (15 km od hotela). Testuje sa v pracovné dni v čase od 7 hod. do 15 hod. Na odber sa neobjednáva, testuje sa priebežne. Od 19. novembra sa tu vykonáva aj PCR testovanie pre samoplatcov. Test si musíte zakúpiť prostredníctvom web stránky lab.online. Po zaregistrovaní a prebehnutí platby môžete prísť na  Vami vybratý deň a hodinu na odber.

 

Stravovanie pre ubytovaných

Stravovanie pre ubytovaných hostí bude v súlade s hygienickými opatreniami. Stravu si bude potrebné dopredu nahlásiť a dohodnúť sa na jej servírovaní.

 

Lyžiarske strediská

Lyžiarska sezóna sa pomaly, ale isto začína. Tu je prehľad najbližších lyžiarskych stredísk:

Lyžiarske stredisko Roháče Spálená už je v prevádzke. (vzdialenosť od hotela 30 km)
Skipark Meander otvára lyžiarsku sezónu od 25.12.2020. (vzdialenosť od hotela 8 km)
SKI Vitanová sa pripravuje na lyžiarsku sezónu, zatiaľ nie je uvedený dátum otvorenia. (vzdialenosť od hotela 2 km)
Skipark Kubínska Hoľa otvára lyžiarsku sezónu od 27.12.2020. (vzdialenosť od hotela 54 km)

 

Ako si vytvoriť rezerváciu?

Rezerváciu si môžete vytvoriť cez našu webovú stránku https://www.oravahotel.sk/sk/rezervacia/ . Taktiež zaslaním emailu na adresu: oravahotel@oravahotel.sk. Prípadne telefonicky, na telefónnom čísle 0910 788 557.

 

Prevádzka hotela bude zabezpečená v súlade s aktuálnymi platnými hygienickými opatreniami.

Veríme, že sa čoskoro uvidíme a užijeme si zimu na Orave spoločne aj v tomto náročnom období. Tešíme sa na vás. ☺️⛷

© Copyright 2021 | Všetky práva vyhradené