Orava Hotel

Trojhviezdičkový Orava Hotel sa nachádza v jednom z najkrajších miest regiónu Orava. Hotel bol postavený v roku 2008, a hosťom ponúka vysoký štandard ubytovania v moderne zariadených izbách a bohaté služby. Hotel je vhodným východiskom do stredísk cestovného ruchu:  termálne kúpalisko Oravice, Západné Tatry - Roháče, múzeum Oravskej dediny, Oravský hrad, Oravská priehrada.

 

Celková kapacita hotela je 50 lôžok s možnosťou prístelky. Každá izba je vybavená balkónom, WC s kúpelňou, TV, telefónom, prístupom na internet. Stravovanie hostí je zabezpečené priamo v reštaurácii, s ponukou medzinárodnej kuchyne. Kapacita reštaurácie je 85 miest. S flexibilnými salónikmi a možnosťami športových aktivít, je Orava Hotel ideálnym miestom pre Vaše pracovné stretnutia spojené s obedom, semináre, firemné večierky, rodinné oslavy  i aktívny oddych.

 

Voľný čas si môžete spríjemniť návštevou Meander parku Oravice s celoročnou prevádzkou, v zime lyžovačkou, poprípade návštevou turisticky atraktívnych lokalít - Oravský hrad, Oravská priehrada, Roháče, Zakopané,.... K hotelu patrí Skicentrum Vitanová so zľavou pre hotelových  hostí.

 

Rozmýšľate nad dovolenkou v malebnom prostredí Oravy? Portál www.UbytovanieNaSlovensku.eu vám v tom prípade ponúka pestrú škálu možností na výber. Skúste napríklad sekciu ubytovanie Vitanová, domov útulného a priestranného Orava Hotelu, nachádzajúceho sa neďaleko kúpaliska Meander park Oravice, lyžiarskeho strediska Ski centrum Vitanová a turistických možností Juráňovej doliny a Západných Tatier. Na stránke okrem toho nájdete aj široké spektrum najvyhľadávanejšieho typu ubytovania na Slovensku, ktorým sú chaty.